Horoskop roczny Lew 2024 1, 2, 3 dekada

Człowiek urodzony ze słońcem w znaku Lwa uwielbia być w centrum uwagi. Kiedy oczy wszystkich są na niego zwrócone, Lew czuje się w swoim żywiole. Pragnie być podziwiany, a nawet hołubiony. To prawdziwa gwiazda w swoim otoczeniu. Zawsze popisujący się, entuzjastycznie nastawiony do życia oraz zabiegający o uwagę. Niestety, jeśli Lew nie znajduje upragnionego uwielbienia, staje się nie do zniesienia. Krytykuje wszystkich i wszystko, staje się opryskliwy, a zazdrość wręcz z niego kipi. Dobrze, że do takiej sytuacji dochodzi dość rzadko, a Lew jest zazwyczaj zadowolony z siebie . Horoskop Lew 2024 2 dekada – poznaj swoją roczną prognozę od astrologa na 2024 r.

Horoskop roczny Lew 2024

Pozycja Marsa budzi moc twórczą i energię seksualną. Będziesz pragnął namiętności i kontaktu fizycznego; więc możesz spodziewać się bardzo miłego doświadczenia w tej dziedzinie. Czeka Cię wspaniała seksualna przygoda. Twoja kreatywność znajdzie odzwierciedlenie głównie w karierze, gdzie zadziwisz się świetnymi pomysłami, dzięki którym uzyskasz oczekiwany awans. Jeśli chodzi o romantyczne relacje, możesz spodziewać się przyjemnych romantycznych chwil. Jeśli nie jesteś zakochany, wtedy najprawdopodobniej poznasz kogoś nowego. Horoskop Lew 2024 3 dekada – prognoza astrologiczna na różne tematy, przeczytaj na tej stronie.

1 dekada

W 2024 roku Saturn przestanie cię ograniczać i poczujesz się bardziej wolny w swoich działaniach. Do połowy maja Jowisz chwali twoją ekspansję we wszystkich dziedzinach. Wtedy zaakcentuje twoje ambicje i sprawi, że będziesz trochę zbyt chciwy na bogactwo ?, ale przynajmniej masz wolną rękę! Możesz znaleźć wiele satysfakcji, jeśli ograniczysz swój apetyt na władzę i zaakceptujesz, że nie zawsze jesteś w świetle. Horoskop Lew 2024 1 dekada – tutaj znajdziesz informacje o tym, co czeka Twój znak zodiaku w przyszłości.

Horoskop roczny Lew 2024 – ogólna prognoza

Zasmakuj slow life. Poświęć w tym roku czas na obserwację natury, cieszenie się chwilą obecną, szanowanie swojego rytmu i potrzeb. Śpij, jedz, chodź i myśl uważnie.

Lew 2024 – 1, 2, 3 dekada

Horoskop Lwa na rok 2024 przewiduje okres ścisłej dyscypliny i ograniczonych ambicji. Do maja aktywność Jowisza ♃ w Baranie rozszerzy zdolności osób tego znaku, pozwoli im w pełni zapanować nad swoimi siłami. Przemiana planety w Byku zwiększy chęć rządzenia i wygrywania za wszelką cenę. Horoskop ostrzega: są to fałszywe cele, które odwracają uwagę od ważnych spraw i zmuszają do marnowania cennych zasobów. Począwszy od marca, Saturn ♄ w Rybach wyostrzy intuicję i odkryje fałszywe przekonania, za którymi Lew od dawna wygodnie się ukrywa. Osłony Konstelacji będą musiały zmusić się do parcia naprzód pomimo przeciwności losu, kierując niepowstrzymaną energię nie na wielkie idee, ale na prozaiczne zadania. Rok Królika ? zapewni Lwu bukiet prób. Będzie musiał uspokoić dumny temperament, stale panować nad emocjami i niestrudzenie pracować nad umocnieniem swojego autorytetu. Bez cierpliwości, wytrzymałości i wytrwałości przedstawiciele znaku mogą zapomnieć o wyżynach kariery. Z drugiej strony Królik ? obiecuje, że podjęte wysiłki nie pójdą na marne. Lwy mają wszelkie szanse na osiągnięcie lepszej pozycji w społeczeństwie i stworzenie harmonijnych relacji. Będą szczególnie szczęśliwi, jeśli chodzi o miłość. Uczennice Konstelacji lubią zaskakiwać, być bystre i atrakcyjne, aw 2024 roku magicznie przyciągną uwagę innych. Niezależnie od trudności, jakie przygotował dla nich los, przejdą ostateczną rozgrywkę śpiewająco, zapewnia ? Królik Wody 水.

2 dekada

Szafowe Lwy w 2024 roku czekają na zmiany. Horoskop modowy przewiduje, że przedstawicielki konstelacji będą chciały kupować jasne i wygodne ubrania do codziennych czynności, które nie będą przypominały środowiska pracy. Wizerunek firmy również ulega nieznacznej zmianie. Zamiast dużej liczby surowych kostiumów i sukienek w różnych odcieniach, szafy zajmą kilka nowych strojów. Leos będzie preferować wszechstronny krój i ton, który pasuje do każdego koloru. Powodem takich przemian jest to, że osoby przy szyldzie zmęczą się codziennym zbieraniem rzeczy i w 2024 roku w końcu zdecydują się zbudować garderobę kapsułową, uwalniając więcej czasu na ważniejsze rzeczy. Na letnie wakacje, Lwy otrzymają kolorowe i nieco frywolne stroje. Modowy horoskop zapewnia, że ​​będą tęsknić za szykownym szykiem i przynajmniej na wakacjach będą chciały wyglądać prościej i bardziej naturalnie. Nieco uwolnieni od nieskazitelnego blasku przedstawiciele znaku będą czuć się lżejsi i o kilka lat młodsi. Jesienią 2024 roku z przyjemnością powrócą w znajome otoczenie, by śledzić najnowsze stylowe premiery. Prawdopodobnie w tym okresie fryzura, makijaż i manicure nieco się zmienią, słodki zapach ustąpi miejsca drogiemu, złożonemu aromatowi. Lwy ze zwykłym podekscytowaniem będą eksperymentować ze swoim wyglądem, ale będą przedkładać zwykłą elegancję nad modne trendy. Modowy horoskop zapewnia, że ​​będą tęsknić za szykownym szykiem i przynajmniej na wakacjach będą chciały wyglądać prościej i bardziej naturalnie. Nieco uwolnieni od nieskazitelnego blasku przedstawiciele znaku będą czuć się lżejsi i o kilka lat młodsi. Jesienią 2024 roku z przyjemnością powrócą w znajome otoczenie, by śledzić najnowsze stylowe premiery. Prawdopodobnie w tym okresie fryzura, makijaż i manicure nieco się zmienią, słodki zapach ustąpi miejsca drogiemu, złożonemu aromatowi. Lwy ze zwykłym podekscytowaniem będą eksperymentować ze swoim wyglądem, ale będą przedkładać zwykłą elegancję nad modne trendy. Modowy horoskop zapewnia, że ​​będą tęsknić za glamour chic i przynajmniej na wakacjach będą chciały wyglądać prościej i bardziej naturalnie. Nieco uwolnieni od nienagannego blasku przedstawiciele znaku będą się czuć lżejsi i o kilka lat młodsi. Jesienią 2024 roku z przyjemnością powrócą w znajome otoczenie, by śledzić najnowsze stylowe premiery. Prawdopodobnie w tym okresie fryzura, makijaż i manicure nieco się zmienią, słodki zapach ustąpi miejsca drogiemu, złożonemu aromatowi. Lwy ze zwykłym podekscytowaniem będą eksperymentować ze swoim wyglądem, ale będą przedkładać zwykłą elegancję nad modne trendy.

3 dekada

Jesienią zaczniesz powoli poddawać się zmęczeniu. Możesz nawet mieć wyrzuty sumienia, które nie pozwalają ci dobrze spać. Twoje ciało zacznie prosić cię o zmianę codziennej rutyny i zostaniesz bardziej szanowany. Dlatego wybierz się z partnerem do spa na wakacje i trochę słońca.

Wnioski

Astrologia pomoże ci także zrozumieć, co w 2024 roku czeka bliskie ci osoby. Znajdź ich znaki zodiaku i sprawdź, czy możesz im pomóc w pokonywaniu codziennych wyzwań: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby.Horoskop na rok 2024 radzi Lwy, aby wytrwał i wytrwał, aby zapewnić postęp we wszystkich dziedzinach życia. Ludzie znaku powinni zmienić metody realizacji swoich planów. Ambicja i duma, które kiedyś wskazywały na ambicje przywódcze, raczej utrudnią niż pomogą w biznesie. Zamiast podejmować się wielu zadań, a potem zostawiać je w połowie, lepiej dla Lwa zająć się najbardziej obiecującymi, które wzmocnią chwałę mistrza ich rzemiosła. W 2024 roku horoskop zaleca usprawnienie więzi społecznych: odsiewanie przyjaciół i partnerów, którzy samolubnie korzystają z możliwości przedstawicieli znaku, rozstanie się z działaniami i społecznościami, które im się nie podobają. Po usunięciu z życia tego, co zbędne, Lwy realizują swoje prawdziwe aspiracje i znajdują czas na ich realizację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *